Reklama Świetlna LED Warszawa


Max4media jako producent reklam zajmuję się m.in. produkcją kasetonów świetlnych LED z materiałów takich jak: dibond, aluminium, plexa opal, taśma aluminiowa, vinyl itp. Produkowane przez nas kasetony posiadają różnorodne efekty wizualne, dowolne kształty i bryły dające efekt 3D. Oświetlenie zapewniają nowoczesne moduły LED od znanych i sprawdzonych producentów.


Czytaj Więcej: Litery 3D Warszawa  • Dibond to aluminiowa, wielowarstwowa płyta powszechnie stosowana w budownictwie i reklamie. Jest ona lekka, sztywna, idealnie płaska z trwałymi powłokami, nie przepuszczająca światła. Kasetony frezowane z dibondu pod względem estetyki zdecydowanie górują nad tradycyjnymi kasetonami reklamowymi z pleksi w ramie aluminiowej. Po zmroku świecą tylko napisy wyfrezowane w płycie dibond, które są podklejone szkłem akrylowym, tzw. pleksi ze specjalistyczną folią translucentną i podświetlone energooszczędnymi modułami LED.


    Czytaj Więcej: Kasetony Frezowane Warszawa


  • Kasetony z PLEXI to grupa kasetonów świecących całą swoją powierzchnią. Zbudowane są z pleksi wylewanej Opal oraz tyłu PCV.


  • Klasyczny kaseton wykonuje się z profilu aluminiowego o głębokości odpowiedniej dla danej realizacji. Plecy kasetonu stanowi płyta z PCV, natomiast front wykonujemy najczęściej z rozpraszającej światło, opalizowanej płyty plexi o grubości od 2 do 6 mm, w zależności od rozmiaru kasetonu. Grafika wykonana jest w postaci laminowanego wydruku na folii do podświetleń, bądź wyklejona z wycinanej folii translucentnej.


  • Profesjonalna reklama świetlna w Warszawie

    Jak widać, możliwości jest wiele, a każda osoba zainteresowana ofertą ma możliwość skorzystania z opcji najbardziej dogodnej dla siebie. Jeżeli interesuje Państwa profesjonalna reklama świetlna, Warszawa zaprasza do skorzystania ze świadczonych przez nas usług. Na tle konkurencji wyróżniamy się doskonałym połączeniem korzystnych cen, wysokiej jakości oraz nowoczesnego designu. Nieustannie rozwijamy się, aby móc spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dbamy o solidne oraz staranne wykonanie proponowanych przez nas rozwiązań, które na pewno doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji.Polecane usługi:Druk Wielkoformatowy Projektowanie Graficzne Materiały POS Oklejanie Samochodów


Zaufali Nam


...
...
...
...
...
...
...
...

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...


Kontakt

Adres
 Siedziby

...
MAX4MEDIA Sp. z o.o.
Al. Katowicka 320
05-830 NadarzynGodziny
 Otwarcia

pon-pt
08:30 - 17:00

sob
nieczynne
Telefony
 Kontaktowe

Dział Obsługi Klienta
+48 602-351-476

Dział Handlowy
+48 882-154-169

E-mail
biuro@max4media.pl
(c) 2018 Copyright All rights reserved MAX4MEDIA Sp. z o.o. Studio Reklamy. Witryna stworzona przez Krzysztof Świątkowski - krzychotnik@gmail.com