Dekoracja Wnętrz Warszawa


  • Folia okienna One Vay Wision

Folia one way vision potocznie zwana OWV, ma perforowaną strukturę (małe otwory co pozwala na przepuszczanie światła dziennego do wnętrza), przeznaczona głównie na szyby. Jest idealną formą reklamy dla każdej działalności. Możemy zadrukować ją dowolna grafiką. Świetne sprawdza się w pomieszczeniach biurowych jak również witrynach sklepowych, centrach medycznych czy też szybach samochodowych. Dodatkowo folię można zabezpieczyć laminatem UV. Chroni on wydruki przed blaknięciem oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi.
  • Fototapety

Fototapety ścienne od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. To nowoczesne, a zarazem proste do zastosowania rozwiązanie pozwala odmienić każde pomieszczenie według własnego pomysłu. Pragniesz optycznie powiększyć małą sypialnię? A może marzy Ci się stylowa, drewniana ściana w przedpokoju, którego nie chcesz niszczyć boazerią? Oryginalną metamorfozę wnętrza swojego domu lub biura zrealizujesz przy użyciu tapety z nadrukowaną własną fotografią, produkowanej w Studiu Max4media. Dopasuj jeden z wyjątkowych motywów do wybranego pomieszczenia lub wyślij swoją grafikę i ciesz się nowym, atrakcyjnym wystrojem.


Czytaj więcej: Fototapety Warszawa
  • Fotoobrazy

Fotoobrazy produkowane w Studiu Reklamy Max4media są idealnym uzupełnieniem kompozycji i wystroju każdego mieszkania. Nasza firma może przekształcić niemal każde zdjęcie w stylowy obraz na płótnie – wystarczy, że wyślesz nam wybraną przez siebie fotografię, byśmy w krótkim czasie stworzyli z niej małe dzieło sztuki. Obrazy wydrukowane na płótnie CANVAS dają efekt naturalnego malowania, nie zaś druku. To Ty decydujesz, co znajdzie się na obrazie, jaki będzie jego rozmiar i gdzie zawiśnie.
Polecane usługi:Oklejanie Samochodów Reklama Świetlna Systemy Wystawiennicze Materiały POS


Zaufali Nam


...
...
...
...
...
...
...
...

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...


Kontakt

Adres
 Siedziby

...
MAX4MEDIA Sp. z o.o.
Al. Katowicka 320
05-830 NadarzynGodziny
 Otwarcia

pon-pt
08:30 - 17:00

sob
nieczynne
Telefony
 Kontaktowe

Dział Obsługi Klienta
+48 602-351-476

Dział Handlowy
+48 882-154-169

E-mail
biuro@max4media.pl
(c) 2018 Copyright All rights reserved MAX4MEDIA Sp. z o.o. Studio Reklamy. Witryna stworzona przez Krzysztof Świątkowski - krzychotnik@gmail.com