MATERIAŁY POS


Materiały POS to materiały, jakie wykorzystywane są do bezpośredniego wsparcia sprzedaży. Najogólniej mówiąc do tego typu materiałów zaliczane są różnego rodzaju produkty, zachęcające do zakupu danego towaru, z jakimi możemy się spotkać zarówno na ulicy, jak i pomiędzy sklepowymi półkami. Max4media zajmuje się wykonaniem tego typu artykułów z dowolnym logiem lub nadrukiem.W swojej ofercie posiadamy między innymi:

Japońskie przysłowie mówi „Co się produkuje w pocie czoła to się sprzedaje we łzach”. Obecnie wyprodukować towar lub importować go nie jest problemem. Wyzwaniem jest dotarcie do klienta i zwrócenie jego uwagi na cechy produktu lub usługi a w rezultacie pomoc w inteligentnym podjęciu decyzji. Z myślą o realizacji tego zadania powstała cała grupa produktów określana mianem POS (skrót od angielskiego points of sale; warto wspomnieć, że materiały POS nazywane są również POSM – point of sale materials lub POP – point of purchase). Są to materiały wykorzystywane do bezpośredniego wsparcia sprzedaży. Najogólniej mówiąc do tego typu materiałów zaliczane są różnego rodzaju produkty, zachęcające do zakupu danego towaru, z jakimi możemy się spotkać zarówno na ulicy, jak i pomiędzy sklepowymi półkami.  Jeśli więc szukamy sposobu na efektywną promocję naszej marki, warto rozważyć wykorzystanie materiałów POS. Pamiętajmy jednak o tym, aby przygotowana przez nas promocja była przystosowana do specyfiki produktu, który chcemy reklamować. Obecnie jeśli chodzi o materiały POS Warszawa ma swoje źródło - jest nim firma Max4media. Portfolio i liczne grono powracających klientów świadczą o tym, że jest to bardzo skuteczna forma reklamy.

Zaufali Nam


...
...
...
...
...
...
...
...

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...


Kontakt

Adres
 Siedziby

...
MAX4MEDIA Sp. z o.o.
ul. Górczewska 53
01-401 Warszawa

PRODUKCJA
ul. Radziejowicka 142
05-825 KałęczynGodziny
 Otwarcia

pon-pt
08:30 - 17:00

sob
nieczynne
Telefony
 Kontaktowe

Dział Obsługi Klienta
+48 0-602-351-476

Dział Handlowy
+48 0-882-154-169

E-mail
biuro@max4media.pl
(c) 2018 Copyright All rights reserved MAX4MEDIA Sp. z o.o. Studio Reklamy. Witryna stworzona przez Krzysztof Świątkowski - krzychotnik@gmail.com