NAS

   Firma Max4Media jest nie tylko drukarnią wielkoformatową i producentem reklam, ale również agencją reklamową typu full service. Posiadamy nowoczesny park maszyn i wykwalifikowany zespół pracowników, który pozwala zadbać o rangę i jakość reprezentowaną przez naszą firmę. Dzięki naszej stabilnej pozycji możecie Państwo liczyć na wiarygodnego partnera teraz i w przyszłości. Razem jesteśmy w stanie stworzyć spójny i niepowtarzalny wizerunek każdej marki - taki, który umocni jej pozycję na rynku i tym samym podniesie świadomość konsumentów. Cechuje nas elastyczność we współpracy, dlatego możemy podjąć się wykonania najbardziej szalonych i niespotykanych pomysłów na reklamę. Dla klientów, którym bardzo zależy na czasie, posiadamy w swojej ofercie druk24h.   

Doświadczenie naszego zespołu mimo młodej na rynku firmy daje nam możliwość zapewnienia kompleksowej obsługi i dopasowania oferty indywidualnie do potrzeb każdego klienta pragnącego umieścić swoje reklamy na różnego rodzaju nośnikach. Do naszego asortymentu błyskawicznie wprowadzamy nowe rozwiązania reklamowe, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających kontrahentów. Oferujemy pełen zakres usług, począwszy od projektu graficznego i koncepcji reklamowej, wykonania materiałów POS, aż po fachowy montaż.   Znajdziesz u nas wszystko co potrzebne do wypromowania Twojej działalności – począwszy od projektu Twojego logo czy innych materiałów promocyjnych, po oznakowanie placówki/biura (np. kasetony, druk banerów a nawet oklejenie witryn), obrendowanie firmowych samochodów, czy choćby wizytówki, ulotki, systemy wystawiennicze. Z powodzeniem przeprowadzamy kampanie outdoor i indoor.   

 Projekty tworzymy w ścisłej współpracy z Klientem, biorąc pod uwagę możliwości produkcyjne i budżetowe. Nasz wykwalifikowany personel zadba o to, aby jak najlepiej dopasować dla Państwa materiał i formę reklamy. Produkujemy solidne, efektowne i wytrzymałe artykuły, odpowiednie na każdą kieszeń. Nasze realizacje możecie Państwo podziwiać na terenie całego kraju. Gwarantujemy fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia, szybką produkcję oraz profesjonalny montaż reklamy. Zapraszamy do współpracy!

Zaufali Nam


...
...
...
...
...
...
...
...

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...


Kontakt

Adres
 Siedziby

...
MAX4MEDIA Sp. z o.o.
ul. Górczewska 53
01-401 Warszawa

PRODUKCJA
ul. Radziejowicka 142
05-825 KałęczynGodziny
 Otwarcia

pon-pt
08:30 - 17:00

sob
nieczynne
Telefony
 Kontaktowe

Dział Obsługi Klienta
+48 0-602-351-476

Dział Handlowy
+48 0-882-154-169

E-mail
biuro@max4media.pl
(c) 2018 Copyright All rights reserved MAX4MEDIA Sp. z o.o. Studio Reklamy. Witryna stworzona przez Krzysztof Świątkowski - krzychotnik@gmail.com